O serwisie

Witamy w serwisie ecytat.pl. Już sam adres strony „zdradza” tematykę tego miejsca sieciowego. Znajdziecie tutaj wiele fajnych, inspirujących i życiowych cytatów, które skłaniają do refleksji. Cytaty te dodawane są przez samych internautów. Są to treści nie tylko znanych autorów, ale także tych mniej znanych osób.

ecytat.pl to nie tylko cytaty. Znajdziecie tutaj również wiersze, wierszyki, opowiadania, złote myśli, aforyzmy i sentencje. Treści udostępniane w tym miejscu sieciowym, podzielone są na wiele kategorii tematycznych. To ułatwia użytkownikom serwisu poszukiwanie odpowiednich treści.

Serwis oferuje wiele ciekawych i przydatnych funkcji. Należą do nich m.in.: możliwość tworzenia listy ulubionych cytatów, wierszy i opowiadań oraz system rang. Dzięki liście ulubionych treści możecie stworzyć listę wpisów, które najbardziej Wam się spodobały i do których często powracacie. Z kolei system rang nadaje użytkownikom odpowiednie rangi w zależności od ilości zebranych punktów. Punkty naliczane są za aktywność w serwisie. Aktywność, za którą naliczane są punkty to nie tylko dodawanie nowych treści. Użytkownik otrzymuje punkty za utworzenie konta, dodanie cytatu, wiersza bądź opowiadania lub nawet za komentowanie treści dodanych przez innych użytkowników serwisu. Należy przy tym jednak pamiętać, że treści w serwisie ecytat.pl są moderowane i dopiero po ich akceptacji ze strony moderatora serwisu zostaną naliczone punkty. Wysoką jakość udostępnianych treści można zapewnić jedynie poprzez moderację przesyłanych treści. Warto również wspomnieć o sposobie w jaki użytkownicy mogą przesyłać treści do serwisu ecytat.pl. Użytkownik chcący dodać treść może to zrobić jako zalogowany użytkownik lub jako „Gość” bez konieczności zakładania konta w serwisie. Warto jednak zarejestrować swoje konto w ecytat.pl ponieważ tylko wtedy będziemy mogli w pełni wykorzystać możliwości tego mejsca sieciowego. Mając własne konto użytkownika możecie zbierać punkty potrzebne do zmiany wspomnianych już wcześniej rang. Dodatkowo, przesyłając treści do serwisu będąc zalogowanym, możecie przeglądać listę wpisów jakie zostały przez Was dodane.

Na koniec nie pozostaje nam nic innego jak tylko zachęcić Was do korzystania z ecytat.pl.