FAQ

  • Czy korzystanie z serwisu ecytat.pl jest bezpłatne?

Tak, korzystanie z serwisu jest bezpłatne.

  • Dlaczego nie widzę cytatu/wiersza/opowiadania, które właśnie dodałem(am)?

Dokładamy starań aby treści udostępniane w tym miejscu sieciowym były wysokiej jakości, dlatego przesyłane przez użytkowników treści podlegają moderacji. Dodane treści pojawią się w serwisie po ich zatwierdzeniu przez „administratora” lub „moderatora” serwisu.

  • Kiedy przesłany przeze mnie cytat/wiersz/opowiadanie zostanie opublikowany?

Staramy się aby moderacja przesłanych treści nie trwała dłużej niż dobę. Po pozytywnym weryfikacji dodanych treści zostają one opublikowane na łamach niniejszego miejsca sieciowego.

  • Czy są jakieś ograniczenia, co do ilości pobieranych czy dodawanych treści?

Nie. Możesz dodawać i pobierać dowolną ilość cytatów, wierszy oraz opowiadań.

  • Czy mogę otrzymywać powiadomienia o nowych cytatach, wierszach i opowiadaniach opublikowanych w serwisie?

Tak, wystarczy zapisać się do newslettera dostępnego na stronie.

  • Zarejestrowałem(am) się, ale nie otrzymałem wiadomości z potwierdzeniem rejestracji i hasłem dostępu do konta.

Rejestracja wymaga podania nazwy użytkownika (login) oraz prawidłowego adresu e-mail. Jeśli podałeś(aś) swój adres e-mail i nie otrzymałeś(aś) wiadomości z hasłem do konta sprawdź czy nie trafiła ona do katalogu SPAM na Twoim koncie pocztowym. Jeśli nie ma jej w tym katalogu skorzystaj z funkcji resetowania hasła, która dostępna jest tutaj i przy panelu logowania do konta. W przypadku dalszych problemów prosimy o kontakt z administracją niniejszego miejsca sieciowego.

  • Podczas rejestracji podałem nieprawidłowy adres e-mail?

Jeśli podczas rejestracji został podany niepoprawny bądź nieprawdziwy adres e-mail, rejestracja nie będzie zakończona poprawnie i nie będziesz miał(a) dostępu do utworzonego konta. Aby móc w pełni korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik konieczne będzie utworzenie nowego konta podając prawidłowe dane.

  • Jak zmienić hasło logowania do swojego konta?

Zaloguj się na swoim koncie w serwisie ecytat.pl i z menu wyświetlonym po prawej stronie wybierz zakładkę „Profil”. Zostanie wyświetlona podstrona z ustawieniami Twojego profilu. W polu „Nowe hasło” wpisz nowe hasło, powtórz tę czynność w drugim polu i zatwierdź zmianę.